18. 7. 2016

Kam na sluneční brýle ? CLAIRE´S

Ahojté !
Léto je v plném proudu a co se doplňků týče, k létu neodmyslitelně patří sluneční brýle.
Slouží nejen jako ochrana proti sluníčku, ale i jako modní doplněk. Abych se přiznala já na brýle moc nejsem, věčně je zapomínám a někdy mám pocit, že když je mám nasazené jsem dezorientovaná :D. Každopádně když se jdu opalovat tak jsou mým zachráncem :).

Včera jsem byla v nákupním centru a navštívila můj oblíbený obchůdek plný doplňků, kosmetiky a dalších roztomilých blbůstek Claire´s. Strašně ráda tam chodím "očumovat" věcičky, je to asi nejvíc roztomilej obchod co znám, ale ruku na srdce, ne vždy je tam úplně levno, nedávno jsme koukala na sluneční brýle a ceny byly poměrně vysoké, o to víc jsem byla překvapené, když jsem tentokrát narazila na stojan nacpaný spoustou krásných slunečních brýlí jen za 130 KČ !. Najdete tam fakt zajímavý a originální kousky, různé tvary od srdíček po kulaté až po klasický tvar, různé druhy obroučků a nožiček, všelijaké zdobení na brýlích v podobě kytiček a mašliček, no prostě ráj :). 
Byla jsem rozhodnutá si nějaké odnést, hned první které jsem popadla jsme si nakonec i vzala, ale mezitím jsem si vyzkoušela mnoho originálních brýlí, na které bych ale nakonec neměla stejně odvahu a tak jsem zvolila jednoduchou klasiku.
A proč tento článek píšu ? Protože věřím že spousta z vás má Claire´s ráda a ví jak krásné sluneční brýle tam mívají a tímto článkem vám chci říct ať neváháte a zajdete tam, protože ve všech prodejnách Claire´s jsou momentálně stojany s brýlemi za jednotnou cenu 130 Kč :)

 A jaké brýle jsem si nakonec v taštičce odnesla já ?

Poměrně obyčejné pilotky s růžovými nožičkami na kterých jsou něco jako aztécké znaky :)
Můj kluk mi řekl, že mi sluší nejvíc a mě přijdou univerzální a nositelné téměř ke všemu, zvolila jsem zlatou barvu (měli i stříbrné, ale možná s jinými nožičkami), protože zlatou mám raději :)


A co na ně říkáte vy ? Líbí/nelíbí ? :)

6 komentářů:

 1. Mě osobně se pilotky nelíbí, ani na sobě, ani na druhých, příjde mi, že sluší pouze pár typům lidí.. Ale to je mj názor. :) V tomto obchodě jsem se ještě na sluneční brýle nedívala, děkuji za tip! :)

  Letní narozeninová giweaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to máme úplně naopak mě naopak přijde že pilotky sedí většině lidí :)

   Vymazat
 2. Brýle se mi líbí. Jenže mi takové (snad ani jiné) sluneční brýle nesluší. Ve všech si připadám jako moucha :D

  Díky za tip, kde nakupovat! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné brýle :-) Děkuji za tip :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Brýle jsou pěkné, nicméně Claire's je šíleně předražené, ale to oblečení a doplňky u nás jsou obecně. Ale brýle jsou vážně moc hezké:) jinak souhlasím stím, že neustále brýle ztrácím a tak musím mít alespoň troje, abych vždycky našla alespoň jedny :D

  OdpovědětVymazat
 5. Brýle se mi moc líbí :) i když já teda pilotky nenosím, protože mi nesluší :D
  Sháněla jsem nějaké, když jsme teď byly s mámou v Praze nakupovat a vůbec žádné mi nepadly do oka, ale do Claire's mě teda ani nenapadlo jít, tak příště půjdu. :)
  Já totiž bez brýlí v létě vůbec nepřežiju a ty svoje oblíbené jsem si rozsedla :D

  OdpovědětVymazat